Zestaw Pierścionków - Granat, Topaz, Onyks

Zestaw Pierścionków - Granat, Topaz, Onyks

Metal: Srebro 925
Kamień: Granat, Czarny Onyks, Topaz
Wykończenie kamienia: Szlif fasetkowy
Wymiary kamieni: 5x5, 3x3 mm
Kolekcja: Stack Attack
Waga:6.2g
Nr produktu:44533

Wyjątkowy zestaw biżuterii wykonany ze srebra próby 0,925. Komplet składa się z trzech efektownych pierścionków ozdobionych naturalnymi kamieniami o łącznej masie 6.2 grama. Całość wykonana jest z dbałością o każdy detal oraz wysoką jakość użytych materiałów jubilerskich.
Poszczególne pierścionki można nosić pojedynczo lub dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc własne oryginalne stylizacje.

Biżuterię wysyłamy zapakowaną w gustowne pudełko, idealne na prezent.  

Granat Granat z łacińskiego słowa - granatus (ziarno, granat, owoc granatu) występuje w bardzo szerokiej palecie barw od brunatnej, przez zieloną, żółtą, do bezbarwnej, choć bez wątpienia kolor czerwony i bordowy jest najczęściej spotykanym w przyrodzie. Niezwykle cenną odmianą jubilerską tego kamienia są pozyskiwane w Indiach czarne okazy, które po oszlifowaniu dają efekt kociego oka. Od starożytności przypisywano mu niezwykłą moc i wykorzystywano jako amulet chroniący przed złem, klęską czy ranami podczas wypraw wojennych. Granat to również „kamień romantycznej miłości i pasji”, ponoć rozbudza namiętność i wzmaga energię seksualną. Sprzyja urodzonym spod znaku Barana, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca i Wodnika.
więcej o granat » | o kamieniach w naszej biżuterii »

Onyks Onyks nazwa kamienia wywodzi się z greckiego słowa onix (pazur, paznokieć, racica) i nawiązuje do twardości oraz ostrych krawędzi minerału. W naturze występują onyksy czarne, białe i czerwone. W przeszłości uważany był za kamień szczęśliwy, przynoszący sukces i dostatek. Wykorzystywany był do wyrobu kamei, sygnetów oraz pieczęci. Onyks nazywany jest „kamieniem wewnętrznej siły” gdyż jego energia wzmacnia wytrwałość, upór oraz konsekwentność w dążeniu do wytyczonych celów. Sprzyja Koziorożcom, Lwom i Bliźniętom.
więcej o onyks » | o kamieniach w naszej biżuterii »

2009 - 2020 © KuźniaSrebra.pl