Zestaw Biżuterii - Oliwin

Zestaw Biżuterii - Oliwin

Metal: Srebro 925
Kamień: Oliwin
Wykończenie kamienia: Szlif fasetkowy
Wymiary kamieni: 5x5, 3x3 mm
Kolekcja: Stack Attack
Nr produktu:44546

Wyjątkowy, dwuelementowy zestaw biżuterii wykonany ze srebra próby 0,925. Komplet składa się z dwóch efektownych pierścionków ozdobionych naturalnymi kamieniami o łącznej masie 4,2 grama. Całość wykonana z dbałością o każdy detal oraz wysoką jakość użytych materiałów jubilerskich.
Poszczególne elementy zestawu można nosić zarówno w komplecie jak i oddzielnie a także fantazyjnie łączyć z innymi produktami z tej samej kolekcji.

Biżuterię wysyłamy zapakowaną w gustowne pudełko, idealne na prezent.  

Oliwin, Perydot Oliwin, Perydot występuje najczęściej w odcieniu żółtawej, oliwkowej zieleni. Natomiast Perydot - jego bardzo rzadko spotykana, szlachetna odmiana, posiada intensywniejszą i ciemniejsza barwę butelkowej zieleni. Im bardziej intensywnie zielony i ciemny perydot, tym jego wartość jest wyższa. Najcenniejsze perydoty wydobywane są w Pakistanie i Birmie, a największy znaleziony dotychczas kryształ oliwinu ma 310 karatów i znajduje się w Smithsonian Institution w Waszyngtonie. Perydot jest symbolem sławy i godności. W dawnych czasach nosili go kupcy i bankierzy, gdyż wierzyli, że chroni ich majątki przed niepomyślnymi zdarzeniami. Według astrologii, sprzyja urodzonym pod znakiem Raka i Lwa.
więcej o oliwin, perydot » | o kamieniach w naszej biżuterii »

2009 - 2021 © KuźniaSrebra.pl