Zestaw Biżuterii- Obrączka i Pierścionek z Lazurytem

Zestaw Biżuterii- Obrączka i Pierścionek z Lazurytem

Metal: Srebro 925
Kamień: Lapis Lazuli
Wykończenie kamienia: Szlif fasetkowy
Wymiary kamieni: 5x5 mm
Kolekcja: Stack Attack
Waga:4.6g
Nr produktu:44552

Wyjątkowy, dwuelementowy zestaw biżuterii wykonany ze srebra próby 0,925. Komplet składa się z efektownego pierścionka z kamieniem naturalnym oraz obrączki o łącznej masie 4,6 gramów. Całość wykonana z dbałością o każdy detal oraz wysoką jakość użytych materiałów jubilerskich.
Poszczególne elementy zestawu można nosić zarówno w komplecie jak i oddzielnie a także fantazyjnie łączyć z innymi pierścionkami z tej samej kolekcji.

Biżuterię wysyłamy zapakowaną w gustowne pudełko, idealne na prezent.  

Lapis Lazuli Lapis Lazuli nazwa kamienia nawiązująca do jego pięknej niebiesko granatowej barwy, pochodzi od słów „azul” (niebieski) oraz lazhward (niebo). Niegdyś, ceniony wyżej niż złoto, wykorzystywany był do zdobienia przedmiotów kultu, biżuterii, instrumentów muzycznych a nawet zdobił pałacowe ściany. W Egipcie zarezerwowany był wyłącznie dla faraonów, sproszkowanej formy tego Kamienia używała Kleopatra jako cienia do powiek. Lapis Lazuli nazywany jest kamieniem inspiracji, prawdy i mądrości. Sprzyja pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach. Jest doskonałym amuletem dla: Strzelca, Ryby, Koziorożca, Wodnika.
więcej o lapis lazuli » | o kamieniach w naszej biżuterii »

2009 - 2019 © KuźniaSrebra.pl