Regulamin

  Właścicielem sklepu internetowego www.Kuzniasrebra.pl jest firma:
  Arena Internet Sp. z o.o.
  ul. Klonowa 55/24, 25-553 Kielce
  NIP: 959-182-15-19, REGON: 260233300, KRS: 0000307420
  Spółka zarejestrowana w: Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy
  Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł

Płatności

 1. W imieniu firmy Arena Internet Sp. z o.o. - właściciela sklepu internetowego Kuźnia Srebra obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma Payback sp. z o.o. - właściciel serwisu PayU.pl z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).
 2. Przyjmujemy również płatności bezpośrednie: Przelew na konto naszej firmy oraz pobranie gotówki przez doręczyciela.
 3. Na zakupiony towar wystawiany jest dowód zakupu - paragon fiskalny lub faktura VAT - w zależności od wyboru zamawiającego.

Wysyłka

 1. Koszty dostawy zamówienia doliczane są podczas procesu składania zamówienia.
 2. Klient wybiera sposób dostawy wg. swojego uznania. Możliwe sposoby dostawy to list priorytetowy polecony (Poczta Polska) lub list priorytetowy polecony pobraniowy.
 3. Zamówienia wysyłamy najpóźniej na drugi dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. W momencie wysyłki informujemy klienta o tym fakcie drogą mailową.
 4. Mimo dołożenia wszelkich starań mających na celu zabezpieczenie wysyłanych przedmiotów przed uszkodzeniem, nie możemy zagwarantować w stu procentach, że nie zostaną one uszkodzone podczas transportu. Zalecamy dokładne obejrzenie przedmiotu zaraz po jego otrzymaniu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o kontakt z nami na adres email: sklep@kuzniasrebra.pl

Reklamacje, zwroty, wymiana

 1. Nie modyfikujemy biżuterii: nie zmieniamy rozmiaru, nie skracamy, nie przedłużamy, nie wymieniamy kamieni - biżuteria sprzedawana jest w postaci widocznej na zdjęciu.
 2. Nie trzeba posiadać paragonu jako dowodu zakupu aby reklamować lub zwrócić zakupiony towar. Wystarczającym dowodem zakupu jest samo zawarcie transakcji w naszym sklepie.
 3. Zgodnie z polskim prawem oferujemy Państwu możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Warunkiem zwrotu jest odesłanie do nas przedmiotu w nienaruszonym stanie. Nie trzeba wypełniać żadnego formularza, wystarczy krótka notatka z informacją kto zwraca towar oraz na jakie konto mają być zwrócone pieniądze. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
Co o nas mówią nasi kliencizobacz wszystkie opinie »

"bardzo przyjemne zakupy, duży wybór biżuterii, piękne oprawy. Szybka realizacja zamówienia. Ładne opakowania. Polecam gorąco ten sklep!!!!!!!" ~Katarzyna, 18 czerwiec

"Ze sklepu jestem bardzo zadowolona, opis adekwatny do produktu, szybka wysyłka." ~dalija, 20 grudzień

"Cudne są i pierścionek z szafirem i wisior z ametystem, cieszymy się nimi razem z synową. Już mam upatrzone następne precjoza. Polecam." ~Maria, 20 sierpień

2009 - 2017 © KuźniaSrebra.pl   hosting: HostingFirmowy.pl
[zamknij]
pomoc
Potrzebujesz pomocy, porady
chcesz zamówić biżuterię?

zostaw swój numer, oddzwonimy: