PAMIĘTAJ, że kupujesz produkt ze zdjęcia.
Nasza biżuteria jest całkowicie wykonywana ręcznie przez najbardziej utalentowanych rzemieślników z najwyższej jakości srebra i kamieni, dlatego nie można jej dokładnie powielać w tysiącach egzemplarzy.
Każdy nasz wyrób jest unikalny, także jeżeli zależy Ci na posiadaniu wyjątkowej biżuterii - zamów ją natychmiast zanim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa.
cena sugerowana: 121.00zł oszczędzasz: 29.00zł
PRZESYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200zł
WYMIANA LUB ZWROT TOWARU MASZ NA TO 10 DNI
WYSYŁKA W 24h ZAMÓWIENIE WYŚLEMY NA DRUGI DZIEŃ ROBOCZY
Ozdobne opakowanie gratis| Metal: | Srebro (próba 925) |
|---|---|
| Kamień: |
Opal zobacz podobne » Jadeit zobacz podobne » |
| Wysokość: | 55 mm |
| Wymiary kamieni: | 22x13 mm |
| Przeważający kolor: |
zielony zobacz podobne » |
| Waga: | 7.7g |
| Nr produktu: | 11009 |
| Kod produktu: | WIS.016.000.011.009 |
| Dostępność: | 1szt. |
Ta unikalna srebrna zawieszka wykonana jest ręcznie i ocechowana w Polskim Urzędzie Probierczym pod względem jakości i oryginalności srebra.
Wysokość wisiorka to 55 mm.
W zawieszce osadzone są opal, jadeit a przeważający kolor wisiorka (oprócz srebra oczywiście) to zielony.
W naszym poradniku znajdziesz informację na temat kamieni szlachetnych, półszlachetnych i minerałów stosowanych w naszej biżuterii jak i w tej zawieszce. Między innymi opisujemy takie kamienie jak: opal, jadeit.
Wisiorek waży 7.7 gram, a wymiar kamienia to w granicach 22x13 mm.
Zamówioną zawieszkę otrzymasz w ozdobnym pudełeczku które jednocześnie zabezpieczy ją podczas transportu.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego wisiorka lub innej naszej srebrnej biżuterii zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu
41 344-22-47 lub poprzez email sklep@kuzniasrebra.pl.
Opal To unikatowy kamień. Jest jednym z najbardziej wartościowych na naszej planecie.
Uważany jest za niezwykle szczęśliwy kamień. Symbolizuje wiarę oraz zaufanie, kiedyś wierzono, iż jest darem niebios, który spadł na ziemię w świetlistych błyskach.
Jest to kamień rozwijający wyobraźnię oraz kreatywność . Pomaga też pozbyć się zahamowań.
Słowo opal wywodzi się z greck ... więcej »
Jadeit Jest niezwykle rzadkim kamieniem. Długo się formuje we wnętrzu planety, kumulując w sobie potężną energię.
Jest ulubionym - oprócz kryształu górskiego - kamieniem bioterapeutów, wspomagających swoją energię klejnotami.
Planetą tego kamienia jest Merkury. Jadeit nadaje ludziom przypisywanym temu kamieniowi intelektu oraz błyskotliwości w działaniu.
Jadeit noszony przy cie ... więcej »