PAMIĘTAJ, że kupujesz produkt ze zdjęcia.
Nasza biżuteria jest całkowicie wykonywana ręcznie przez najbardziej utalentowanych rzemieślników z najwyższej jakości srebra i kamieni, dlatego nie można jej dokładnie powielać w tysiącach egzemplarzy.
Każdy nasz wyrób jest unikalny, także jeżeli zależy Ci na posiadaniu wyjątkowej biżuterii - zamów ją natychmiast zanim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa.
cena sugerowana: 1,864.00zł oszczędzasz: 445.81zł
PRZESYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200zł
WYMIANA LUB ZWROT TOWARU MASZ NA TO 10 DNI
WYSYŁKA W 24h ZAMÓWIENIE WYŚLEMY NA DRUGI DZIEŃ ROBOCZY
Ozdobne opakowanie gratis| Metal: | Srebro (próba 925) |
|---|---|
| Kamień: |
Zielony Ametyst zobacz podobne » Prehnit zobacz podobne » |
| Wykończenie kamienia: |
Szlif fasetkowy |
| Długość: | 42cm cm |
| Wymiary kamieni: | 20x13 mm |
| Przeważający kolor: |
zielony zobacz podobne » |
| Kształt: |
fikuśny nieregularny |
| Waga: | 122.8g |
| Nr produktu: | 15178 |
| Kod produktu: | NAS.522.000.015.178 |
| Dostępność: | 1szt. |
Ten unikalny srebrny naszyjnik wykonany jest ręcznie i ocechowany w Polskim Urzędzie Probierczym pod względem jakości i oryginalności srebra.
Długość tego srebrnego naszyjnika wraz zapięciem to 42cm cm.
W naszyjniku osadzone są zielony ametyst, prehnit a przeważający kolor naszyjnika (oprócz srebra oczywiście) to zielony.
W naszym poradniku znajdziesz informację na temat kamieni szlachetnych, półszlachetnych i minerałów stosowanych w naszej biżuterii jak i w tym naszyjniku. Między innymi opisujemy takie kamienie jak: zielony ametyst, prehnit.
Naszyjnik waży 122.8 gram, a wymiar kamienia to około 20x13 mm.
Zamówiony naszyjnik otrzymasz w ozdobnym pudełeczku które jednocześnie zabezpieczy go podczas transportu.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego srebrnego naszyjnika lub innej naszej srebrnej biżuterii zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu
41 344-22-47 lub poprzez email sklep@kuzniasrebra.pl.
Ametyst zielony Ametyst poddany wysokiej temperaturze zmienia swoją barwę. W temperaturze 470-750°C powstają ametysty zielone, jasnożółte, czerwonobrązowe lub nawet bezbarwne.
Nazwa ametyst, wywodzi się od greckiego słowa a méthystos, czyli "nie będący pod wpływem", trzeźwy. Starożytni Grecy wierzyli, iż picie wina z czar ametystowych zabezpieczało pijącego przed nadmiernym upojeniem. Przypi ... więcej »
Prehnit Rzadki minerał, zawdzięczający swą nazwę holenderskiemu oficerowi von Prehen, który przywiózł prehnit do Europy w XVIII wieku.
Ów minerał ma delikatne naturalne barwy w zielonożółtej gamie. Czasem miejscami wykazuje efekt kociego oka, przez ułożenie włókien wewnątrz minerału. Czasami występują w nim czarne inkluzje. więcej »